Звернення до батьків

2020-03-25

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» установам і організаціям рекомендовано забезпечити організацію роботи в режимі реального часу через інтернет.

В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають вдома, шляхом використання технологій дистанційного навчання для цього застосовуються будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон та мобільні додатки. Матеріали можна отримувати та надсилати у створених групах Viber та Telegram, як це здійснювалось у перший тиждень карантину.

Частиною третьою статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» встановлено, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти завершується не пізніше 1 липня. Якщо у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена. У такому разі буде враховано фактично наданий навчальний матеріал (дистанційно) та результати навчання учнів, здобутих під час карантину. Кожна дитина має виконувати отримані завдання в міру своїх можливостей. Карантин не є причиною невиконання робіт.

Шановні батьки! Ви є учасниками освітнього процесу і замовниками освітніх послуг для своїх дітей. Тому ВИ також несете відповідальність за їхнє навчання . Закликаємо посприяти системному контролю (а не виконанню вами завдань). У разі відсутності можливостей користуватись інтернетом просимо батьків звертатись до школи, де щосереди Ви зможете отримати роздруковані матеріали домашніх завдань, які будуть виставлятися у «вікно спілкування». По закінченню карантинного періоду виконані завдання будуть перевірні і оцінені вчителями-предметниками.

У разі виникнення питань звертайтесь до класних керівників.

Кiлькiсть переглядiв: 151

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829